Forums » Pārējais... » Reklāma » Reflex.3dn.ru Filmas- online!
Reflex.3dn.ru Filmas- online!
Ar4ssS
Datums: Sestdiena, 18.08.2012, 14:02 | Ziņa # 16
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 61
Reputācija: 11
Spenky, Viņš visas filmas tulko pats, iešuj titrus un publicē. Ieej viņa Vk kontā un paskaties 400+ filmas ir viņa, iespējams kādas 10 ir paņēmis no fano...

Bet tās jaunākas The grey, utt ir viņa...

Spenky
Datums: Sestdiena, 18.08.2012, 14:11 | Ziņa # 17
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
Mani tak viņš ir nobloķējis pats teici biggrin
Kā 2 dažādi cilvēki var iztūlkot 1 filmu identiski?

Ar4ssS
Datums: Sestdiena, 18.08.2012, 14:28 | Ziņa # 18
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 61
Reputācija: 11
Quote (Spenky)
Kā 2 dažādi cilvēki var iztūlkot 1 filmu identiski?


Nu cilvēki pārsvarā novelkt gatavus subtitrus un iekš failā iztulko. biggrin iespējams šādi biggrin

Spenky
Datums: Sestdiena, 18.08.2012, 14:34 | Ziņa # 19
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
Identiski vienādi iztulko? To jebkurš pateiks ka 2 dažādi cilvēki nevar iztūlkot identiski vienādi.
Ar4ssS
Datums: Sestdiena, 18.08.2012, 15:23 | Ziņa # 20
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 61
Reputācija: 11
Spenky, Nu es nezinu un tu noskatījiies visas abas filmas un zini, ka identiski? biggrin
Spenky
Datums: Sestdiena, 18.08.2012, 15:29 | Ziņa # 21
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
Ar4ssS, pietiek vairākas vietas apskatīties un jau viss ir skaidrs. Vismaz pasaki, lai nomaina kādu vietu un tad uzdod par savu wink
Ar4ssS
Datums: Sestdiena, 18.08.2012, 15:52 | Ziņa # 22
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 61
Reputācija: 11
Spenky, Labi es vairs te netaisos čatot baigi... Ja ir jautājumi vari rakstīt pašam hamburgam varu iedot kā atrast. :P

Nu cilvēkam ir apmeram 38 gadi nav jēgas melot, un viņš tā ari nedara + es teicu, ka nevisas viņš ir tulkojis ļoti maz nav, pāris filmas ir ņēmis no fano un filma Elles bukurs ir manis tulkots un likts...

Viss vari atibldi nesniegt, nespamošu vairs. biggrin ja gribi varam PM pačatot???

Spanky
Datums: Sestdiena, 18.08.2012, 22:09 | Ziņa # 23
Grupa: Administrators
Foruma posti: 543
Reputācija: 88
Labi, ka sapratāt, ka jābeidz te lieki spamot! Gribēju jau aizrādīt ar brīdinājumu! biggrin
Ar4ssS
Datums: Svētdiena, 19.08.2012, 04:15 | Ziņa # 24
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 61
Reputācija: 11
Quote (Spanky)

Labi, ka sapratāt, ka jābeidz te lieki spamot! Gribēju jau aizrādīt ar brīdinājumu! biggrin


++ Labāk turpinām noniecināt šo webu biggrin

Ken_D
Datums: Svētdiena, 19.08.2012, 19:57 | Ziņa # 25
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 20
Reputācija: 0
Quote (Spenky)
Vsp jau filmas nepieder hamburgam un neticu ka viņš visas viņas tūlko.

++, gan jau Ar4ssS pats ar to hamburgu tā pat paši vien zog filmas, nemaz nesakat ka tā nav. :PP

Spenky
Datums: Pirmdiena, 20.08.2012, 12:49 | Ziņa # 26
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
Ar4ssS, es hamburgam atradu vk profilā QR filmu :P
Reflex tev webam vajadzētu citu domēnu vismaz man šķiet 3dn.ru pagrūti atcerēties. Tas tā lai nebūtu offtopic



Ziņu rediģēja - Spenky - Pirmdiena, 20.08.2012, 12:50
Ar4ssS
Datums: Pirmdiena, 20.08.2012, 14:36 | Ziņa # 27
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 61
Reputācija: 11
Ken_D, Kādā veidā paskaidro varam nozagt filmu un iekš VK pielikt mūsu saitus klāt lol? biggrin

Un Jūs lasīt protat:

HAMBURGS LIELĀK ODAĻU TULKO, DAUDZAS FILMAS ARĪ'NEM NO FANO, BET PĀRSVARĀ VISAS IR TULKOTAS. VISMAZ TĀS JAUNĀKĀS, KAS IR IEKŠ FILMNET.

Lūdzu iegaumējam šo tekstu un nesprēgājam te daudz!!!

Ken_D
Datums: Pirmdiena, 20.08.2012, 15:32 | Ziņa # 28
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 20
Reputācija: 0
Quote (Ar4ssS)
Ken_D, Kādā veidā paskaidro varam nozagt filmu un iekš VK pielikt mūsu saitus klāt lol?

Un Jūs lasīt protat:

HAMBURGS LIELĀK ODAĻU TULKO, DAUDZAS FILMAS ARĪ'NEM NO FANO, BET PĀRSVARĀ VISAS IR TULKOTAS. VISMAZ TĀS JAUNĀKĀS, KAS IR IEKŠ FILMNET.

Lūdzu iegaumējam šo tekstu un nesprēgājam te daudz!!!

Nu, ja, labi man vienā ziņā pilnīgs Poxsujs par tevi un tavām filmām. Bēt, var redzēt ka tev baigi patīk visu reklamēt savu saitu, gandrīz katrā mājaslapā redzams tavs saits, nedaudz krīt uz nerviem..

_________

Bet par http://reflex.3dn.ru/, kad tur admins pēdējo reizi iegāja? :/
Tur tādi, pastubli komentāri no anonīmā komentētāja.
http://reflex.3dn.ru/load....1-0-139

Mhh, iesaku adminam tos izdzēst!

Spenky
Datums: Pirmdiena, 20.08.2012, 15:36 | Ziņa # 29
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
Kādēļ tad ir tā ka QR ieliek un pēc brīža arī tavā ir ielikta? Kādēļ viņas ātrāk netiek tūlkotas?
Diezgan grūti saprast kurš tos komentārus tur sarakstijis. Tik pat labi man arī vajadzētu to pīrāgu nokomentēt kuru no manis paņēmi un pieliki vēl nosaukumā savu saitu.



Ziņu rediģēja - Spenky - Pirmdiena, 20.08.2012, 15:59
Ar4ssS
Datums: Pirmdiena, 20.08.2012, 16:28 | Ziņa # 30
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 61
Reputācija: 11
Spenky, par, kurām filmām tu runā?? American pie jauno es pats personīgi tulkoju, o tevīm paņēmu jā. un nosaukumu ieliku jo nereklamēju citus kinoportālus ;D

Un es taču vēlreiz saku nevisas filmas tiek tulkotas... Un ja, kas visas filmas tiek ņemtas no fano.lv

Un vēlreiz saku filmas ir hamburga tulkotās, kurām ir teksts tulkojis hamburgs... Vai tad tik grūti saprast...

reflex.3dn.ru ir švaks saits kr4 un komentāri jā tie ir labie. biggrin Man tādi bija starpcitu no jesk.id.lv, pirms gada, kāds rakstīja komentāros Ar4ssS loxs, zog filmas no jesk, ar4s tads un tads un sitāds...

Ā pačelu veco tēmu... Ja mēs ar hamburgu zogam filmas, tad parādat saitu, kur ir filma The grey, Zombie and cigarettes,, flick country, un tā bābiešu filma vēl par bārbijām. biggrin

Forums » Pārējais... » Reklāma » Reflex.3dn.ru Filmas- online!
Meklēšana: