• Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Pārējais... » Off-topic » Tiem, kuri no rītiem skrien.
Tiem, kuri no rītiem skrien.
Promethey
Datums: Otrdiena, 04.09.2012, 22:44 | Ziņa # 1
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 189
Reputācija: 20
Nr.1 - noteikti vajag mēģināt skriet regulāri. Atkarībā no tā kāds ir jūsu ķermenis, varat to darīt katru rītu, katru otro, tikai 1.3.5 vai tamlīdzīgi, bet būtu labi, ja tas nenotiktu haotiski.

Nr.2
- Sagatavo savas skrienamās drēbes jau iepriekšējā vakarā. Noliec tā, lai vari no rīta viņas uzreiz uzvilkt. Tad nebūs tā situācija, ka "ai, šodien neskriešu, jo treniņtērps netīrs."

Nr.3
- Neēd daudz pirms skriešanas. Ja sarīsies pirms sava rīta skrējiena, tad var būt visādas nepatīkamas izjūtas, kā duršana, slikta dūša, reibonis utt. Bet ar tukšu vēderu arī nav labi skriet, jo tā tu ātri iztērēsi visu savu enerģiju un nogursi. Vislabāk ir kādas vieglas brokastis, kā muslis, banāni, biezpiens, jogurts, nevis desmaizes vai vakardienas neapēstais strogonovs. Arī dzert nevajag pārmērīgi, pet par to skat. nākamo.

Nr.4 - No rīta pamostoties, ķermenis ir dehidrējies, tāpēc noteikti dzer. Nevajag dzert daudz, bet kādus 8-10 malkus pirms skriešanas noteikti. Arī skrienot der dzert. Noteikti nedzer melno tēju, alko, vai visļaunāk - gāzētus un cukurotus dzērienus. Tev vienkārši durs sānos.

Nr.5 - Nedaudz iesildies. To var darīt arī tā, ka tu nesāc uzreiz braši sprinģot, bet lēnāk, īsiem solīšiem, dziļi elpojot kādus 100-200 metrus un pēc tam jau vari atlaist savu rokasbremzi vairāk.

Nr.6 - Pēc skriešanas arī nevajag uzreiz pārmērīgi dzert/ēst. Ļauj ķermenin reabilitēties, izdalīt skābekli uc nepieciešamās vielas. Ja plāno pēc skriešanas sākt stumt bulciņas, mafinus un citu huiņu savā riepā, tad vari tikpat labi arī neskriet, bet vienkārši tāpat palikt resns.

Avots: Ielu vingrošanas sporta biedrība.

Spenky
Datums: Otrdiena, 04.09.2012, 23:10 | Ziņa # 2
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
Skrienot tukšā dūšā speķi dedzina labi biggrin
Promethey
Datums: Otrdiena, 04.09.2012, 23:28 | Ziņa # 3
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 189
Reputācija: 20
Spenky, Varbūt biggrin
JackDaniel
Datums: Trešdiena, 05.09.2012, 23:29 | Ziņa # 4
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 57
Reputācija: 3
Spenky, PROF, Man tas varētu noderēt,katru rītu skrienot uz autobusu biggrin
Spenky
Datums: Trešdiena, 05.09.2012, 23:39 | Ziņa # 5
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
Ūdens jebkurā gadijumā ir pirmā lieta, kas jādzer jo tas iedarbina kkādu tur orgānu biggrin To anatomijas muzejā stāstija. Par cik es visu nakti dzeru, tad līdz ar svars minimāli pieaug, kaut ēdu visu, kas lien iekšā biggrin
Promethey
Datums: Piektdiena, 07.09.2012, 16:37 | Ziņa # 6
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 189
Reputācija: 20
Quote (JackDaniel)
Spenky, PROF, Man tas varētu noderēt,katru rītu skrienot uz autobusu

True story.

Rihaudr
Datums: Piektdiena, 19.10.2012, 16:30 | Ziņa # 7
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 45
Reputācija: 24
uz mani šis neattiecas, jo es sagatavoju visu no rīta. biggrin
Forums » Pārējais... » Off-topic » Tiem, kuri no rītiem skrien.
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: