• Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Pārējais... » Atkritne » Par jocīgo tipu ''Xedoz''
Par jocīgo tipu ''Xedoz''
Spenky
Datums: Trešdiena, 22.08.2012, 00:18 | Ziņa # 1
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
Ceru Spanky neko neteiks, bet izdomāju izveidot tēmu tieši par Xedoz personības dalīšanos...
Viņam patīk visādas lietas noliegt, tad vismaz par to vienu lietu iemetīšu screenu, kur prasija kā dabuja viņa kodu
Tas tā nedaudz, lai viņam atmiņu atsvaidzina un, lai beidz tēlot ka neko nezin



Ziņu rediģēja - Spenky - Trešdiena, 22.08.2012, 00:21
Xedozz
Datums: Trešdiena, 22.08.2012, 00:49 | Ziņa # 2
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 28
Reputācija: 4
WTF, kas tāds flex?
smuks viltojums., šito ilgi taisiji?

Spenky
Datums: Trešdiena, 22.08.2012, 00:52 | Ziņa # 3
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
Tavs otrs skype konts biggrin
Kkādas 3 min nav jau grūti screenu uztaisīt un gimpā apgriest wink

Xedozz
Datums: Trešdiena, 22.08.2012, 00:54 | Ziņa # 4
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 28
Reputācija: 4
Mans otrs flex? tev ar galvu viss kartiba? tev vaig atrak uz slimnicu braukt, judzies nost, kada jeega taisit kkadus viltojumus?
man skype ir xedoz, bet tur raksta kkads flex, blefs, blefs



Ziņu rediģēja - Xedozz - Trešdiena, 22.08.2012, 00:55
Spenky
Datums: Trešdiena, 22.08.2012, 00:59 | Ziņa # 5
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
Tewv iesaku uz psiheni aiziet wink
Xedozz
Datums: Trešdiena, 22.08.2012, 01:02 | Ziņa # 6
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 28
Reputācija: 4
Normāls cilveks ta nedaritu.
Man tev jautaajums, ko tu ar to velies panaakt? uzmanibas trukums? vecenes nekeras pautos, tapec plosies te pa forumiem un visiem lien virsu?

Spenky
Datums: Trešdiena, 22.08.2012, 01:08 | Ziņa # 7
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
Pierādu ka tu tēlo idiotu izliekoties, ka neko nēsi rakstijis.
Xedozz
Datums: Trešdiena, 22.08.2012, 01:10 | Ziņa # 8
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 28
Reputācija: 4
Ko tev ta pierādisana dos? tu esi idiots, to seit visi var apstiprinat, ko tu vel gribi?
Spenky
Datums: Trešdiena, 22.08.2012, 01:15 | Ziņa # 9
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
Man šķiet gan ka visi var apstiprināt to ka tu esi tāds
Xedozz
Datums: Trešdiena, 22.08.2012, 01:21 | Ziņa # 10
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 28
Reputācija: 4
Cik tu vari atrunaties ka mazs berns.
kada jega tev te bezjeega postot?

Spenky
Datums: Trešdiena, 22.08.2012, 02:18 | Ziņa # 11
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
Es atbildu uz jautāju muļķi. Tu jau te atrunājies es neko nēsmu rakstijis, tas ir fake fake ka maza meitene te raudi.
Ar4ssS
Datums: Trešdiena, 22.08.2012, 08:22 | Ziņa # 12
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 61
Reputācija: 11
Quote (Xedozz)
? uzmanibas trukums? vecenes nekeras pautos, tapec plosies te pa forumiem un visiem lien virsu?

HAH vecis Schokk saklausījies. smile

Vobšim xedoz teikšu Tev vienu... tu te esi jauniņais un vispār vēl par mazu lai mums te dirstu kko virsū. Zini ja tu mūs dzīvē satiktu, Tad Tu būtu jau sen gar zemi!!! Protams sākumā vajadzētu Tevi pameklēt jo tāds sīks knislītis Tu esi, kuru grūti saredzēt. smile

Ka arī, kā tu saki - Man pie datora ir darbs, nu pareizi ir, tev ir darbs, atkariba strādā pie datora uzaidzē atkarībai astītes... tas nu ir tiesa. biggrin

Flex ir tavs skype, jo neaizmirsit, ka mēs rakstījāmies, ah un jā man no mūsu sarakstes vēl nāk smiekli - čalis grib uzstādīt maksas servisa pakalpojumus, kuri maksā 9ls, šis grib pa velti, sakot, ka zin kā. Kr4 uCoz E-Shop pa velti. biggrin

tenu atradu skype čatu, protams skriins ir tas sliktākai,s bet ja ir vēlme varu iedot tos saldākos gabaliņus?


tad vēl, kas ko jau teicu čatā, bet ielikšu te... Ja jau Tu saki, ka tev ir cik tur 20+ gadi, ka jāstrādā pie kompja, tad.... biggrin tāda vecuma cilvēkiem ir sava iztēle un fantāzija, kuri paši pratīs izštukot, kā izveidot webu a nevis 99.9% kopiju izveidot. biggrin Tā dara mans sīkais bālis smilškastē ar citiem bērniem, BĒRNUDĀRZĀ!

Patiesībā xedoz, kam Tev ucoz? tu vēl par jaunu esi lauj lai plosās hormoni, pa naktīm veic berzes spēku starp roku un savu muskuli! Tak savos 10 gados neņemies pa PC , bet spēlējies vēl ārā, man piemēram 10 gados nebija PC, es spēlēju kariņus, vai mētājāmies ar āboliem. Tas ir jautri izmēģini... Vot, kad sasniegsi vismaz 14, tad jau būsi nobriedis īsts krutais vecis, vot varēsi ienākt uCozā, kur ir jāpiepūlē smadzenīte un jāizštuko, kā izveidot webu, cik skaisti un pareizi.!



Pielikumi: 8997301.gif (31.6 Kb)
Spanky
Datums: Trešdiena, 22.08.2012, 09:19 | Ziņa # 13
Grupa: Administrators
Foruma posti: 543
Reputācija: 88
Quote (Ar4ssS)
Ja jau Tu saki, ka tev ir cik tur 20+ gadi, ka jāstrādā pie kompja, tad.... tāda vecuma cilvēkiem ir sava iztēle un fantāzija, kuri paši pratīs izštukot, kā izveidot webu a nevis 99.9% kopiju izveidot. Tā dara mans sīkais bālis smilškastē ar citiem bērniem, BĒRNUDĀRZĀ!

Patiesībā xedoz, kam Tev ucoz? tu vēl par jaunu esi lauj lai plosās hormoni, pa naktīm veic berzes spēku starp roku un savu muskuli! Tak savos 10 gados neņemies pa PC , bet spēlējies vēl ārā, man piemēram 10 gados nebija PC, es spēlēju kariņus, vai mētājāmies ar āboliem. Tas ir jautri izmēģini... Vot, kad sasniegsi vismaz 14, tad jau būsi nobriedis īsts krutais vecis, vot varēsi ienākt uCozā, kur ir jāpiepūlē smadzenīte un jāizštuko, kā izveidot webu, cik skaisti un pareizi.!


Pēc daudzajām Skype sarunām, man ar Xedozz, arī esmu to sapratis! Liekas, ka 10gadīgs bērns nepārtraukti runātu! Nu labi... varbūt viņam ir tie 17 gadi, bet tiešām.... neliekas! Dotu - 10!

Slēdzu!

Forums » Pārējais... » Atkritne » Par jocīgo tipu ''Xedoz''
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: