• Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » uCoz sistēma » Lietotāju materiāli » Filmu pieprasijums V1.3 (Filmu pieprasijums ajax logā.)
Filmu pieprasijums V1.3
ACYBER
Datums: Ceturtdiena, 02.08.2012, 17:02 | Ziņa # 1
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 15
Reputācija: 2
Šis skripts atvieglos filmu saitu īpašnieku dzīvi.

Uzstādīšana -

1. Ejam uz /panel/?a=tmpl;m=1;t=CLEFTER vai citu globālo bloku kur vēlamies ievietot.
2. Ievietojam sekojošo kodu

Code

<?if($USER_LOGGED_IN$)?><a href="javascript://" onclick="iucodes.banner();">Filmu pieprasijums</a><?endif?>  
       
    <script type="text/javascript">    
    var uadmin = 'Her0'; // Administratora login  
    </script>    
    <script src="http://ucreative.ucoz.lv/filmu_pieprasijums.js" type="text/javascript"></script>  



3. Rūpīgi pievēršam uzmanību šaj rindiņāi
Code
    var uadmin = 'Her0'; // Administratora login


Her0 vietā liekam lietotāja login kurš saņems ziņu ar pieprasijumu

Rezultāts ir šāds

http://ucreative.ucoz.lv/Maniscreen/3_updeits.png

+ 3 updeitā esmu pievienojis nelielu VIP sistēmu:

VIP prioritātes pagaidām būs tikai Filmu kvalitātes izvēlne ,bet ar laiku centīšos pilnveidot skriptu un pievienot jauna foršas fīčas.


Ar4ssS
Datums: Ceturtdiena, 02.08.2012, 18:07 | Ziņa # 2
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 61
Reputācija: 11
Nu no šiem visiem updeitiem man patīk vislabāk v3. biggrin a būs vēl v4 utt? v4.1? smile
ACYBER
Datums: Ceturtdiena, 02.08.2012, 18:23 | Ziņa # 3
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 15
Reputācija: 2
Quote (Ar4ssS)
Nu no šiem visiem updeitiem man patīk vislabāk v3. a būs vēl v4 utt? v4.1?


Būs pieprasijums būs darbs.

Spenky
Datums: Sestdiena, 04.08.2012, 15:06 | Ziņa # 4
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
ACYBER, atvēru to js paskatijos ''Skripta autortiesības pieder Her0'' bet sajūta ka tu nemaz nēsi tā scripta autors. Ja nemaldos esi pārveidojis CW pieprasijumu kuru izveidoja TRANE.
ACYBER
Datums: Ceturtdiena, 25.10.2012, 10:50 | Ziņa # 5
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 15
Reputācija: 2
Quote (Spenky)
ACYBER, atvēru to js paskatijos ''Skripta autortiesības pieder Her0'' bet sajūta ka tu nemaz nēsi tā scripta autors. Ja nemaldos esi pārveidojis CW pieprasijumu kuru izveidoja TRANE.


Kā jau minēju UW forumā, es šo skriptu esmu pinībā pārveidojis tāpēc daļa no tā pieder man, ja tevi tas "gremj" ielikšu arī TRANE niku.
Bet ir arījautājums vai TRane savu CW skriptu arī nav ņēmis no kāda parauga un pārveidojis? :P

Forums » uCoz sistēma » Lietotāju materiāli » Filmu pieprasijums V1.3 (Filmu pieprasijums ajax logā.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: