• Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Forums » Tehnoloģijas un Programmatūra » PS darbu pieprasījumi » Kāds uzstaisīs smuku logo?
Kāds uzstaisīs smuku logo?
masterlv
Datums: Pirmdiena, 18.03.2013, 14:34 | Ziņa # 1
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 32
Reputācija: 7
PS pieprasījumu veidojam jaunā tēmā, aizpildot šos punktus:
1. Darba veids (avatars, baneris, Logo, u.c) - Logo
2. Vēlamais darba izmērs (pix) - 700x90
3. Darba tēma - Kīno tipa
4. Teksts darbā - Filmas Online
5. Atalgojums darba autoram - Iedošu +2 reputāciju vai +3 smile
6. Piebildes - Man vajag tādu kīno tipa.

Spanky
Datums: Pirmdiena, 18.03.2013, 19:39 | Ziņa # 2
Grupa: Administrators
Foruma posti: 543
Reputācija: 88
Vispirms man jautājums: Kādā veidā tu iedosi man 2 vai 3 reputācijas?! biggrin

Es varbūt vēlāk uztaisīšu!

masterlv
Datums: Otrdiena, 19.03.2013, 15:37 | Ziņa # 3
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 32
Reputācija: 7
Quote (Spanky)
Vispirms man jautājums: Kādā veidā tu iedosi man 2 vai 3 reputācijas?!

Hvz, :D. Tu noskaitīsi man un iezskaitīsi tam kurš uzstaisīs.

Spanky
Datums: Otrdiena, 19.03.2013, 18:52 | Ziņa # 4
Grupa: Administrators
Foruma posti: 543
Reputācija: 88
Quote (masterlv)
Hvz, :D. Tu noskaitīsi man un iezskaitīsi tam kurš uzstaisīs.


Pat neceri! Nesoli to ko nevari! tongue ar mani tu pat neko neēsi saskaņojis.

masterlv
Datums: Otrdiena, 19.03.2013, 22:07 | Ziņa # 5
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 32
Reputācija: 7
Quote (Spanky)
Pat neceri! Nesoli to ko nevari! ar mani tu pat neko neēsi saskaņojis.

LoL, nu anyway iedošu tad +1 reputāciju jo vairāk nevaru iedot :D. Un beidz spamot :P

Spanky
Datums: Trešdiena, 20.03.2013, 09:23 | Ziņa # 6
Grupa: Administrators
Foruma posti: 543
Reputācija: 88
Quote (masterlv)
Un beidz spamot :P

To jau tu man nenorādīsi.

Antikrists
Datums: Trešdiena, 20.03.2013, 11:18 | Ziņa # 7
Grupa: Lietotājs+
Foruma posti: 53
Reputācija: 14
Kas ir reputācija ? biggrin Vai kkas ar tikumību saistīts biggrin Zinu ,ka spams ir kefīra kūka biggrin
masterlv
Datums: Trešdiena, 20.03.2013, 21:48 | Ziņa # 8
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 32
Reputācija: 7
Quote (Antikrists)
Kas ir reputācija ? Vai kkas ar tikumību saistīts Zinu ,ka spams ir kefīra kūka

Smadzenes izaudzē.

Antikrists
Datums: Trešdiena, 20.03.2013, 22:58 | Ziņa # 9
Grupa: Lietotājs+
Foruma posti: 53
Reputācija: 14
masterlv, pats izaudzē ja jokus nesaproti , atradies te kkāds ahūnais misters nopietnais .
masterlv
Datums: Ceturtdiena, 21.03.2013, 01:53 | Ziņa # 10
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 32
Reputācija: 7
Quote (Antikrists)
pats izaudzē ja jokus nesaproti , atradies te kkāds ahūnais misters nopietnais .

Man nau vajdzīgi tavi bezjēdzīgie jociņi, esmu uzstaisijis šo topicu lai man palīdzētu nevis taisītu offtopic un postotu šeit kaukādus bezjēdzīgus jociņus.

Antikrists
Datums: Ceturtdiena, 21.03.2013, 10:39 | Ziņa # 11
Grupa: Lietotājs+
Foruma posti: 53
Reputācija: 14
masterlv, piekrītu par to offtopic un palīdzību , bet es te nepostoju vienu pec otra bezjedzigus postus nu i kas ka viens posts bezjedziigs tu te pats bezjedzigi posto skaidrojoties.Man tevis žēl ka tev nav nekādas humora izjūtas sad
masterlv
Datums: Ceturtdiena, 21.03.2013, 14:43 | Ziņa # 12
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 32
Reputācija: 7
Quote (Antikrists)
piekrītu par to offtopic un palīdzību , bet es te nepostoju vienu pec otra bezjedzigus postus nu i kas ka viens posts bezjedziigs tu te pats bezjedzigi posto skaidrojoties.Man tevis žēl ka tev nav nekādas humora izjūtas

Tu esi pats no sevis bezjēdzīgs kam ir mazāk kā 12 gadi, ja tu būtu gudrs tu to saprastu ka netaisītu šeit offtopic un aizsūtītu man pa pm.

Lūdzams adminstrātoram parunāt ar Antikrists lai šeit lieki nespamotu!



Ziņu rediģēja - masterlv - Ceturtdiena, 21.03.2013, 14:44
Antikrists
Datums: Ceturtdiena, 21.03.2013, 15:13 | Ziņa # 13
Grupa: Lietotājs+
Foruma posti: 53
Reputācija: 14
masterlv, aizver muti tu sīkā urla .Kam tad tālāk iesi sūdzēties vecākiem tu sīkais sūds.Un ko tad tu man nesūti pm ,bet atbildi šeit ej tak dirst tu ar saviem spriedelējumiem par gadiem atradies baigi lielais. Tādus luņus kā tevi dauzīt kas nesaprot vienkāršu pajokošanu ,bet uzsāk diršanos.Tev jau laikam joki eleganti ,loģiski un taml.Tu jau ari dikti gudrais piesoli divus vai trīs rep punktus par darbu.
masterlv
Datums: Ceturtdiena, 21.03.2013, 17:27 | Ziņa # 14
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 32
Reputācija: 7
Quote (Antikrists)
aizver muti tu sīkā urla .Kam tad tālāk iesi sūdzēties vecākiem tu sīkais sūds.Un ko tad tu man nesūti pm ,bet atbildi šeit ej tak dirst tu ar saviem spriedelējumiem par gadiem atradies baigi lielais. Tādus luņus kā tevi dauzīt kas nesaprot vienkāršu pajokošanu ,bet uzsāk diršanos.Tev jau laikam joki eleganti ,loģiski un taml.Tu jau ari dikti gudrais piesoli divus vai trīs rep punktus par darbu.

Noteikumus izlasi smile . Minēšu tev ir 10 gadi?

Quote (Antikrists)
Un ko tad tu man nesūti pm

Hm, es varu šeit rakstīt tapēc ka topicu es uzstaisiju, un tu tagad raksti par ne tēmu, tapēc nozīmē ka offtopic. Ja tu būtu kādā izstā projektā kur adminstrācijai nau 15 gadu, tad tu jau senjau lidotu ar kāju pa seju.

Pievienots (21.03.2013, 15:27)
---------------------------------------------
Tagad redzu kapēc šeit tautas nau ^^, tapēc ka te ir daži sīkie kas adbaida cilvēkus ar lamāšanos :), var redzēt ka dzīvē tikai sasnieks mizskastes māju!


Ziņu rediģēja - masterlv - Ceturtdiena, 21.03.2013, 17:25
Antikrists
Datums: Ceturtdiena, 21.03.2013, 18:50 | Ziņa # 15
Grupa: Lietotājs+
Foruma posti: 53
Reputācija: 14
Nu tu jau skatos UW ar baigi lasiji noteikumus ka tur bloķets esi biggrin kas tev ar tiem 10 un 12 gadiem kas tu kkāds pedo lācis biggrin Es jau nesaku ,ka tu nedrīksti rakstīt šeit bet saku tu pats saki dirsties un es atbildēju uz tevis teikto biggrin Un US ir tauta kas pietiekami biezji nak un ir daudz sakarigu cilvēku šeit.Un tu jau laikam dzives paraeizais cilvēks , cilvēks visu ievērojošs visu noteikumu varbūt baznīca ej un vēl sazin ko biggrin Tu laikam fanaziju zeme dzivo pasaki kur nelamajas , cilvekiem sheit vienalga piemeram mans un tavs teiktais galvenais saturs skripti un taml biggrin Un par to sasniegshanu tu sikais vel nesi neko dzive sasniedzis ja ta spried gan jau pie vecakiem dziivo un vinji tevi uztur . Un tu diivains esi kas tev skiet shis nav ists projekts biggrin Un nav atskiriibas cik veca gadu zinjaa vadiibu saitaa banu var dabuut tapat neskatoties uz gadiem. Tev skiet pasham tie piesaauktie 12 un 10 gadi nekas kljusi vecakas par parias gadiem varesi dariit ko velies bez vecaku atlaujas.


Ziņu rediģēja - Antikrists - Ceturtdiena, 21.03.2013, 19:01
Forums » Tehnoloģijas un Programmatūra » PS darbu pieprasījumi » Kāds uzstaisīs smuku logo?
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana: