• Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Pārējais... » uS tirgus » Pārdodu Kīno dizainu.
Pārdodu Kīno dizainu.
masterlv
Datums: Ceturtdiena, 28.03.2013, 15:13 | Ziņa # 1
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 32
Reputācija: 7
* Piedāvājums (PSD avatars, baneris, headeris, skripts, portāls) - portāls
* Apraksts (saturs, papildinājumi) - Pircējam netikai dizainu iedošu bet ja vajdzēs arī adošu visu portālu.
* Paraugs (attēls, skreens) - varat paši aplūkot. http://filmas-online.ucoz.lv/
* Cenas (par cik uS naudiņām pārdod) - Cena 3-4 ls.
* Cik reizes vēlies pārdot (vienu, divas, vairākas) - Ja būs vairāki pircēju pārdošu pa dizainiem.
* Papildus informācija par savu piedāvājumu - Dizains protams nau līdz galam pabeigts. Bet ja vēlaties labāku varu protams viņu papildināt.

Un aizmirsu piebilst, ka dizains nau nekur pieejams, viņš ir paškodēts. izņemot dažas lietas ir ņemtas no viena dizaina!

Ā un aizmirsu ielikt ACP izskatu.
http://img707.imageshack.us/img707/1034/2ce7ab53f2c04f89a0472b2.png



Ziņu rediģēja - masterlv - Ceturtdiena, 28.03.2013, 16:12
Spanky
Datums: Ceturtdiena, 28.03.2013, 15:33 | Ziņa # 2
Grupa: Administrators
Foruma posti: 543
Reputācija: 88
Quote (masterlv)
* Cenas (par cik uS naudiņām pārdod) - Cena 3-4 ls.

Nezināju, ka uS naudiņas latos pārgājušas! biggrin Bet ja nu tikai 3-4 naudiņas, tad labi. biggrin Sapratu, sapratu, ka pa īsto naudu iet runa.

Nu, nu diezvai kāds par pat 1Ls viņu pirktu!

masterlv
Datums: Ceturtdiena, 28.03.2013, 16:04 | Ziņa # 3
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 32
Reputācija: 7
Quote (Spanky)
Nu, nu diezvai kāds par pat 1Ls viņu pirktu!

Dizains ir diezgan vērts, un nekur nau pieejams. Tieši tapēc ir tik dārgi. Un jajau šeit nevar neviens atļauties tad pazemināšu cenu biggrin

Spanky
Datums: Ceturtdiena, 28.03.2013, 16:13 | Ziņa # 4
Grupa: Administrators
Foruma posti: 543
Reputācija: 88
Quote (masterlv)
izains ir diezgan vērts,

Jā, tiešām. biggrin Nav ne footeris kārtīgi sataisīts, ne headeris, nekas. Ne bloku, vispār nekā. Pat backgrounds nav paša taisīts, bet no kāda cita portāla paņemts, tāpat kā navigācija. Kas tad tur galu galā ir paštaisīts? Nekas. Vēl pat ManuCoz.Ru pēdas forumā neēsi nodzēsis! biggrin

Tad jau es arī paņemšu kkādus 3 mājaslapu dizainus salikšu 1 kkādu dizainu (putru) no viņiem un davaj 100Ls! biggrin

masterlv
Datums: Ceturtdiena, 28.03.2013, 16:23 | Ziņa # 5
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 32
Reputācija: 7
Quote (Spanky)
Jā, tiešām. Nav ne footeris kārtīgi sataisīts, ne headeris, nekas. Ne bloku, vispār nekā. Pat backgrounds nav paša taisīts, bet no kāda cita portāla paņemts, tāpat kā navigācija. Kas tad tur galu galā ir paštaisīts? Nekas. Vēl pat ManuCoz.Ru pēdas forumā neēsi nodzēsis!

Tad jau es arī paņemšu kkādus 3 mājaslapu dizainus salikšu 1 kkādu dizainu (putru) no viņiem un davaj 100Ls!

Par nevienu uCoz webu nevar būt vērtāks par 10 ls. un man tak vienalga kādam vajdzēs tas paņems.

Pievienots (28.03.2013, 14:23)
---------------------------------------------

Quote (Spanky)
Jā, tiešām. Nav ne footeris kārtīgi sataisīts, ne headeris, nekas. Ne bloku, vispār nekā. Pat backgrounds nav paša taisīts, bet no kāda cita portāla paņemts, tāpat kā navigācija. Kas tad tur galu galā ir paštaisīts? Nekas. Vēl pat ManuCoz.Ru pēdas forumā neēsi nodzēsis!

Un tas ir speciāli ka bloku nau. Tas ir tikai domāts priekš filmām.

Spanky
Datums: Ceturtdiena, 28.03.2013, 16:23 | Ziņa # 6
Grupa: Administrators
Foruma posti: 543
Reputācija: 88
Quote (masterlv)
Par nevienu uCoz webu nevar būt vērtāks par 10 ls. un man tak vienalga kādam vajdzēs tas paņems.


Tas bija tikai piemērs... tongue

Spenky
Datums: Ceturtdiena, 28.03.2013, 18:23 | Ziņa # 7
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
Ta tur nekā vērta nav tajā dizainā neizskatās pat ka pats esi taisijis. Vispār kāda jēga kkādam acp ucozā?


Ziņu rediģēja - Spenky - Ceturtdiena, 28.03.2013, 18:24
masterlv
Datums: Ceturtdiena, 28.03.2013, 22:59 | Ziņa # 8
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 32
Reputācija: 7
Quote (overseer)
Es to pat pa velti nenemtu!
1. Vis parāk šaurs.
2.Nav footer un headeris tāds neriktīgs!
3. To pats neesi tasijis, būtu savus kriptus salicis nevis visu ko rus saitos atradi!

Intresanti, pazskaties uz savu webu. Viss saits ņemts no rus saita xD! Es saku viņš nau domāts nekam citam izņemot filmām.

Antikrists
Datums: Piektdiena, 29.03.2013, 00:07 | Ziņa # 9
Grupa: Lietotājs+
Foruma posti: 53
Reputācija: 14
Quote
Nezināju, ka uS naudiņas latos pārgājušas! Bet ja nu tikai 3-4 naudiņas, tad labi. Sapratu, sapratu, ka pa īsto naudu iet runa.

Nu, nu diezvai kāds par pat 1Ls viņu pirktu!


Spanky domā laicīgi tev ar savam US naudiuņām būs jāpāriet uz eiro , euro vai ka tur biggrin Var jau uz drahmām vai jēnām biggrin

masterlv, sačinī riktīgi visu gan jau laika gaitā kāds nopirks kas gribēs sākt darboties ar filmām jau gatavā funkcinējošā saitā kur nav nepieciešami

uzlabojumi

masterlv
Datums: Svētdiena, 31.03.2013, 03:41 | Ziņa # 10
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 32
Reputācija: 7
Quote (Antikrists)
masterlv, sačinī riktīgi visu gan jau laika gaitā kāds nopirks kas gribēs sākt darboties ar filmām jau gatavā funkcinējošā saitā kur nav nepieciešami

uzlabojumi

Laikam tā darīšu, P.s man laika vairāk nau ņemties ap uCoz. Jo ir ProGame ^^

Quote (overseer)
masterlv, Es za to atzīstu ka es nemu no rus saitiem, bet es vinus uzlaboju

Es tev tak saku, es nēsu viņu lādējis (facepalm), Izmeklē visus rus saitus, neatradīsi...

Spenky
Datums: Piektdiena, 05.04.2013, 16:33 | Ziņa # 11
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 255
Reputācija: 33
Quote (masterlv)
Es tev tak saku, es nēsu viņu lādējis (facepalm), Izmeklē visus rus saitus, neatradīsi...


Tātad pats no 0 kodēji?

Pievienots (05.04.2013, 15:33)
---------------------------------------------
Tad atbildēsi vai kā?

Frozen
Datums: Piektdiena, 05.04.2013, 17:00 | Ziņa # 12
Grupa: Lietotājs
Foruma posti: 10
Reputācija: 3
Pats un kodēja, citiem prasa lai uzstāda dizainu biggrin Un vel kodet pats :D:D
Forums » Pārējais... » uS tirgus » Pārdodu Kīno dizainu.
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: