• Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Par portālu... » Ieteikumi & Kļūdas » Ieteikumi 2015 gadā
Ieteikumi 2015 gadā
Antikrists
Datums: Ceturtdiena, 05.03.2015, 00:22 | Ziņa # 1
Grupa: Lietotājs+
Foruma posti: 53
Reputācija: 14
Iesaku forumam jauna posta pievienošanas pogu izcelt jo šobrīd pat pirmo reiz te tagad pa ilgu laiku ieejot nevarēju uzreiz atrast viņu.Plus iesaku forumam ikonas nomainit uz vienadam zaļām labām kuras šķiet uw ir pat atrodmas manis liktas.Vairāk sadaļu forumā jo uz to tev galu galā domāju ir iecerēta aktivitāte. Tur var pārnest , izveidot jociņus un taml lietas. Ka piemeram kaut vai izveidot kino blogeru sturiti kur vari likt online kadu filmu vai traileri.Isak sakot visu kas aktuals. To horizontalo izvelni domaju varetu Be jocini. Par mums , speles to ieliekot kautkur citur .

Jo galu gala ja ir Labzs tad labs ir visur nevis izvelne tik tas labakais.Personigais profils ar jamekle ir tagad lai pie viņa tuiktu :).
Informeri foruma jaunumiem kaut vai pašā foruma vajadzetu. Plus esmu itka + Lietotajs lai gan pec ikonas Vip kas gan te labak butu :D

Iesaku izveidot lapu draugiemlv ar smiekligu saturu un taml , ieteikšu saturu ar savam lapam.

Es vēl atgiezīšos un turpinājums sekos :D :D :D



Ziņu rediģēja - Antikrists - Ceturtdiena, 05.03.2015, 01:03
Spanky
Datums: Otrdiena, 21.07.2015, 20:34 | Ziņa # 2
Grupa: Administrators
Foruma posti: 543
Reputācija: 88
Quote Antikrists ()
Iesaku forumam jauna posta pievienošanas pogu izcelt jo šobrīd pat pirmo reiz te tagad pa ilgu laiku ieejot nevarēju uzreiz atrast viņu.

Ikonas, beidzot nomainītas.

Quote Antikrists ()
Plus iesaku forumam ikonas nomainit uz vienadam zaļām labām kuras šķiet uw ir pat atrodmas manis liktas.

Nesapratu. Konkrētāk? biggrin

Quote Antikrists ()
Vairāk sadaļu forumā jo uz to tev galu galā domāju ir iecerēta aktivitāte. Tur var pārnest , izveidot jociņus un taml lietas. Ka piemeram kaut vai izveidot kino blogeru sturiti kur vari likt online kadu filmu vai traileri.Isak sakot visu kas aktuals

Aktivitāte būtu vēlama, bet acīmredzot visi uCozeri ir pazuduši, sakarā ar tām domēnu un administratoru maiņām.
Jociņus gan es nedomāju pārnest uz forumu. Tie lai paliek, kur ir.
Un kino blogeri - aj, tie gan ne šeit. Filmu lapas ir tūkstošiem. Šī lapa iztiks bez kino sadaļas. biggrin

Quote Antikrists ()
To horizontalo izvelni domaju varetu Be jocini. Par mums , speles to ieliekot kautkur citur.
Jo galu gala ja ir Labzs tad labs ir visur nevis izvelne tik tas labakais. Personigais profils ar jamekle ir tagad lai pie viņa tuiktu :).

Par to horizontālu izvēlni - tieši kā? Precizē, kā tev būtu ērtāk?
Personīgais profils ir pieejams visās lapās, izņemot forumā.

Quote Antikrists ()
Informeri foruma jaunumiem kaut vai pašā foruma vajadzetu.

Jā, informeri tuvākajā laikā parādīsies, visticamāk sākumlapā.

Quote Antikrists ()
Plus esmu itka + Lietotajs lai gan pec ikonas Vip kas gan te labak butu biggrin

Šito joku tikko izlaboju, nomainot ikonas.

Quote Antikrists ()
Iesaku izveidot lapu draugiemlv ar smiekligu saturu un taml , ieteikšu saturu ar savam lapam.

Diemžēl neesmu nekāds pro uz draugiem.lv lapu veidošanu un sekotāju piesaisti (jo netīk spamot), bet varētu... Ja jau tu iesaki manu saturu savās lapās, kāpēc gan ne? biggrin

Quote Antikrists ()
Es vēl atgiezīšos un turpinājums sekos biggrin :D biggrin

Ar nepacietību gaidu! wink cool

Antikrists
Datums: Piektdiena, 24.07.2015, 00:54 | Ziņa # 3
Grupa: Lietotājs+
Foruma posti: 53
Reputācija: 14
Ikonas kas tev ir katrai sadalai foruma - http://ucoz-script.do.am/forum_iko/system-star-icon.png .... domaju uz vienadam smile Kino blogeru un taml zinja nesaku filmas likt , bet kadas anotacijas , apspriedes un taml . Aktualu ko vairak kas interese un ko mekle .

Cik esmu piefiksejis pat dazs labs ucoz forums apmeklejumus laikam vairak ar to gust kā ar moduliem lejuplades un taml smile

Quote
Par to horizontālu izvēlni - tieši kā? Precizē, kā tev būtu ērtāk?
Personīgais profils ir pieejams visās lapās, izņemot forumā.


Domaju kaut vai ka lidzi slidosu info ritinot lapu vai taml . Parasti visi horizontalo izvelni piegruz lidz malai pilnu , bet jega vairak butu ka teicu lidzi slidosham shim dazam iedalam.

Quote
Diemžēl neesmu nekāds pro uz draugiem.lv lapu veidošanu un sekotāju piesaisti (jo netīk spamot), bet varētu... Ja jau tu iesaki manu saturu savās lapās, kāpēc gan ne? biggrin


Tak lapu lai izveidotu draugos nevajag but pro smile http://www.draugiem.lv/lapas/?page=register vnk palasi ari noteikumus ko nedrikst labak darit , izveido lapu dieva delj nosaukumu liec Labz nevis ka vel kas liek linku un vel to ari lapas profila bilde labak ne . Labak - Labz nosaukums , profila bildi katu intererswantu saistoshu vai nu ar cilveku vai bez kaut vai teiksim https://pbs.twimg.com/profile_images/424067443695562752/b7gn5ofY.jpeg , http://cache.desktopnexus.com/thumbseg/519/519773-bigthumbnail.jpg , http://cdn.attackofthecute.com/March-21-2012-01-40-35-dfsdf.jpeg un shie daudziem patik jau tik tapatec ka labs nosaukumus kas tev tiesham ir labs un vel profila bilde lapai laba uzreiz aicinas cilveku sekot . no svara ir sekotaji ka tos piesaitist. nu tos bez nauidas ieguldisanas ari vari viegi piesaitit, ka teicu labi raksti par dzivi weba , par edieniem , par neprasto par tehnalogijam serialiem tiem taviem biggrin filmu anotacijas , video smiekligi , notikumi Latvija un viss parejais aktualais plus http://ucozwebmeistars.ucoz.lv/forum/10-4913-1 skaties , lai weba ir ta .

Isak sakot atraksti ka tevi atrast draugos un visu sikak izskaidroshu ne tik draugos zinja , bet taml apmeklejumu zinja. Pats nesen sapratis esmu , bet nah man sedet uz zinasanam ka to dara dazs kas uw ir lielijies ta veieta , lai padalitos wink



Ziņu rediģēja - Antikrists - Sestdiena, 25.07.2015, 15:50
Spanky
Datums: Piektdiena, 24.07.2015, 17:26 | Ziņa # 4
Grupa: Administrators
Foruma posti: 543
Reputācija: 88
Antikrists, Es domāju, ka ikonas - vienādas neizskatīsies tik forši, kā tad, ja viņas ir daudzveidīgākas! wink

Negribu teikt, ka šeit horizontālā izvēlne ir piegrūsta pilna līdz malām! Man viņa liekas ērta, parocīga, un viss ir labi sakārtots, vēljovairāk ar šo div-pakapju izvēlni... Nezinu.

Runājot par draugiem.lv lapu... Lūk, šeit lēnām sākam veidot. smile

Forums » Par portālu... » Ieteikumi & Kļūdas » Ieteikumi 2015 gadā
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: